Jump to content

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi kaydolun. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir, durum güncellemeleri gönderebilir, profilinizi yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Zaten bir hesabınız varsa, burayı giriş yapın - aksi takdirde bir hesap oluşturun!"


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Discorddan bana ulasınız
 3. selamün aleyküm oyuna dün akşam oyuna yeni başladım fakat oyun şifremle oyuna girmeyi deniyorum fakat giriş yapamıyorum yardımcı olurmsunuz.
 4. gecıcı wındows guncelleme ıcın 45 dakıkalıgına kapalı kalmıstır
 5. Merhabalar. Sunucu 19.11.2019 tarihi saat 10 itibariyle kapalıdır. Geçici bir durum mu kalıcı mıdır acaba?
 6. 150 tl market ödüllü 1 vs 1 turnuvası kazananı Nicolas olmuştur kendisini tebrik ederiz. Dün akşam bizi 59 oyuncu ile ödüllendiren diğer oyuncu arkadaşlarımıza Alfa Uo ailesi olarak teşekkür ederiz. İyi varsınız birlikle daha güçlü olacağız.
 7. AlfaUOTanıtım.mp4
 8. AlfaPvP

  Binekler

  Sunucumuzda bulunan değerli binekler ve verdikleri armorlar. Ostardlar Verdikleri armor : +5 Sırası ile - Red Steed - Ice Steed - Dragon Steed - Volcanic Steed - Metal Steed - NMandre Verdikleri armor : +10 Sırası ile - Alfa Ostard - Unicornlar - Nightmare Verdikleri armor : Nightmare (15) , Unicorn (10) LBR BİNEKLER Verdikleri armor : +30 Vuruşları yara verir .kirgate komutu ile gate açabilirsiniz ALFA STEED Sunucudaki en güçlü binekdir. STR : 1700 Dex : 800 Verdiği armor : 40 Yara verme özelliği vardır .alfares komutu ile her 5 dakikada bir kendinizi resleyebilirsiniz Vuruşları poison verir.
 9. AlfaPvP

  Kredi Dungeon

  Kredi elde edebilmeniz için sunucumuzda bulunan bir başka sistem de Kredi Dungeonıdır. Cyclops ları kesip içlerinden 150 Kredilik deedleri alabilirsiniz.
 10. Sunucumuzda kredi elde edebilmenizi sağlayan bir sistemdir. Dungeonlardaki yaratıklardan, raidlerden veya hazine kasalarından elde ettiğiniz Pişmiş balıklar ile kredi alabilirsiniz.
 11. AlfaPvP

  Boss Sistemi

  Serverdaki her dungeonda 1 adet spawnı olmak ile birlikte en yüksek lootu alabileceğiniz npcdir.
 12. AlfaPvP

  Market Sistemi

  Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için açtığımız bu sistemde , sunucumuza yaptığınız bağışlar ile bazı özel ayrıcalıkları elde edebilirsiniz.
 13. AlfaPvP

  Level Dungeon

  Belirtilen zaman içerisinde, üç aşamalı olan korumaları öldürürseniz bütün hazine sizin olacaktır. Unutmayın ki ödülleri kazanmak için çıkış kapısından geçmeniz gerekmektedir.
 14. AlfaPvP

  Help Menüsü

  Help menüsünden sunucumuzdaki istatistiklere, haberlere , son olaylara bakabilir veya gördüğünüz hataları page sistemi dışında bulunan hata bildir sistemi ile bildirebilirsiniz.
 15. AlfaPvP

  Hazine Sistemi

  Zindanlarda ki yaratıklardan elde ettiğiniz hazine hariltalarının yerini bulabilirseniz , büyük bir serveti elde edebilirsiniz. Hazine kasasını koruyan 3 tane Hazine korumasını öldürebilirseniz , bütün değerli hazine sizin olacaktır.
 16. 20:30'Da Sunucu Beta olarak açılacaktır. Bu süreçte kasmış olduklarınız itemler gitmeyecektir. Yeni Connectoru indirip 20:30'da giriş yapabilirsiniz bunca zamandır beklettiğimiz için özür dileriz.
 17. En kısa zamanda aktif edilecektir. Çalışmalarımız devam ediyor. Discord adresimizden yapılan güncellemeleri takip edebilirsiniz.
 18. Server şu an açık mı?
 19. hesaplar sıfırlanacakmı
 20. Şuanda sunucu sadece yetkili arkadaşlar giriş yapmaktadır. İlerleyen saatlerde acount alımı free olacaktır o zaman giriş yapabilirsiniz.
 21. oyuna giremiyorum either the accont name passapord felan bisiler diyor yardımcı olurmusunuz
 22. Merhaba arkadaşlar hafta sonları etkinliklerimizde yapılacak olan İtem Questi ve Action boss Questinde bir birinden değerli itemlerin ve bineklerin sahibi olabirsiniz bu macerada yerini almaya hazırlan Alfa Uo Hoşgeldiniz iyi bir zaman geçirmeniz dileğiyle bizimle kalmaya devam ediniz.
 23. 21:45 1v1 pvp turnuvası olacaktır. Katılımlar safe alanında bulunan gate'den çıplak bir şekilde yapılacaktır. Not: Pvp turnuvasında verilen pvp deedlerinizi lütfen hitsiniz dolu iken açınız.
 24. Merhaba arkadaşlar 13.10.2019 tarihinde 21:45 100 tl ödüllü pvp turnuvası düzenlenecektir.Katılımlar Safe alanında bulunan gate'den geçerek turnuvaya katılabilirsiniz. Herkese başarılar ... 100 tl ödüllü pvp turnuvasını Hanım Koş Keleşi Getir Kazanmışıtır. Kendisini tebrik ediyoruz.
 25. Yoğun üstek üzerine bende oyumu gelsin diye kullanıyorum bakalım nasıl olacak
 1. Load more activity

Announcements

 • Yenilenen Web Arayüzümüz ve Forum Sayfamizla Tekrardan Hizmetinize Açildi. Web Sitemiz


×
×
 • Create New...